Зовнішні стіни

Будування стін


Зовнішні стіни в промислових приміщеннях призначені виконувати перш за все практичну роль. Стіни повинні бути міцними, надійно захищати від зовнішніх чинників, не створювати конденсату. При цьому не варто забувати і про естетичну сторону фасадної стіни. Ми пропонуємо одночасне вирішення двох питань. Стіни з сендвіч-панелей, вентильованих панелей або інших сучасних матеріалів забезпечують надійний захист будівлі від зовнішніх чинників, виконують роль ізоляційних матеріалів, при цьому мають красивий вигляд, дозволяють втілити дизайнерські ідеї. Основна перевага сучасних матеріалів для покриття зовнішніх стін в тому, що ці матеріали стійкі до суворих кліматичних умов, витримуючи як високу, так і низьку температуру повітря, стійкі до підвищеної вологості повітря. Тривалий термін експлуатації – ще один аргумент на користь того, щоб побудувати зовнішні стіни з використанням вентильованих або сендвіч-панелей. Використання цих матеріалів при будівництві зовнішніх стін забезпечить будівлі не тільки теплоізоляцію, але і звукоізоляцію. Професійний монтаж панелей відбувається досить швидко і якісно.
Особливості використання сендвіч-панелей для зовнішніх стін:
1. Плити надійно з’єднуються між собою. Таке з’єднання забезпечує захист плити від вологи і корозії.
2. Плити виконані з екологічно чистого матеріалу.
3. Плити відрізняються високими водовідштовхувальними властивостями.
4. Монтаж плит може проводитися в будь-який час року.
5. Великий асортимент плит дозволить вам вибрати і створити неповторні зовнішні стіни будівлі.
Особливості використання вентильованих фасадів для зовнішніх стін:
1. Високі показники теплоізоляції матеріалу. Всередині приміщення взимку зберігається тепло, а влітку – прохолода. Приміщення надійно захищене від термічного навантаження.
2. Волога з приміщення може вільно виходити через вентильований зону, не утворюючи конденсату всередині будівлі.

Наші фахівці допоможуть підібрати максимально конструктивне рішення для ваших зовнішніх стін. Різноманітність сучасних технологій для побудови зовнішніх стін будівель дозволяє підібрати оптимальний матеріал для стін вашого будинку.