Покрівля

Покрівельні роботи


Покрівля – найважливіша складова будь-якої будівлі. Матеріали і технологія виконання покрівлі повинні відповідати призначенню будівлі, враховувати всі особливості експлуатації приміщення. Термін експлуатації будь-якого приміщення безпосередньо залежить від якісної покрівлі. Покрівля виробничих приміщень виконує такі функції, як:
1. Захист приміщення від зовнішніх факторів.
2. Підтримка температурного режиму всередині приміщення. Збереження необхідного рівня вологості повітря. Підтримка необхідних санітарних норм і вимог в приміщенні.
3. Забезпечувати безпеку для людей і для обладнання всередині приміщення.
Ми надаємо послуги з облаштування будь-якої складності  дахів. Сучасні технології, такі як використання сендвіч-панелей, дозволяють зробити покрівлю в найкоротші терміни. При цьому, покрівля виходить міцна і легка. Зменшення ваги покрівлі добре впливає на будівлю в цілому – менше навантаження на стіни, несучі конструкції, фундамент. Ізоляційні матеріали, які встановлені в структурі сендвіч-панелей, дозволяють одночасно монтувати і покрівельний і ізоляційний матеріал. Професійний монтаж панелей дозволяє значно скоротити час проведення покрівельних робіт, без втрати якості покрівлі.
Вкрай популярна останнім часом мембранна покрівля. Високі технічні показники, простота в монтажі та експлуатації роблять таку покрівлю досить привабливою. Покрівельна мембрана ПВХ – це інноваційний гідроізоляційний покрівельний матеріал, виготовлений на основі полівінілхлориду. Шви між листами ПВХ згуртовуються за допомогою гарячого повітря, шви виходять дуже міцними. Така технологія дозволяє зробити покрівлю максимально герметичною. Укладати мембрану можна практично в будь-який час року.
До переваг мембранної покрівлі відносять:
1. Довговічність покрівельного покриття.
2. Простота монтажу і спайки швів мембранного покриття.
3. Стійкість до зовнішнього середовища, особливо стійкість до низьких температур (витримує до -60 градусов).
4. Структура мембрани дозволяє уникнути утворення конденсату.
5. Відповідність всім нормам пожежної безпеки. Мембрани ПВХ є негорючим матеріалом.
Наші фахівці готові провести покрівельні роботи з використанням сендвіч-панелей або ПВХ мембрани. Професійний підхід до питання монтажу покрівлі дозволяє нам якісно виконувати нашу роботу в найкоротші терміни.