Каркас

Будування каркасів


Металокаркасні будівлі.
Каркасні будівлі набувають все більшої популярності. У таких будівлях можуть розташовуватися як автосалони або складські комплекси, так і спортивні центри, супермаркети або виробничі комплекси. Завдяки використанню сучасних технологій, побудувати каркас можна за досить невеликий проміжок часу. При цьому, якість будови буде висока. Переваги швидкомонтованих будівель в тому, що вони:
– міцні та довговічні;
– легко монтуються і демонтуються;
– невисока ціна каркаса;
– планування приміщення можна легко змінити.
Для будівництва каркасів виробничих будівель, в яких буде розміщено важке виробниче обладнання, необхідно особливе проектування. Адже враховувати необхідно не тільки статичні навантаження на фундамент і стіни каркаса, але і динамічні навантаження, що виникають в результаті роботи і вібрації виробничого обладнання. Команда наших професіоналів створює проекти будинків з урахуванням всіх особливостей подальшої експлуатації приміщення. Архітектура, планування і розміри приміщень можуть бути найрізноманітнішими. Ми враховуємо всі побажання клієнта, втілюючи ваші ідеї в життя.
Залізобетонні каркасні будівлі.
Особливо часто використовуються залізобетонні конструкції для будівництва багатоповерхових будинків. Основними перевагами таких приміщень вважається їх міцність і довговічність, за умови суворого дотримання технології будівництва залізобетонного каркасу. Залізобетонні будівлі дуже витривалі і здатні витримувати величезні навантаження. Такі характеристики дозволяють використовувати залізобетонні конструкції для будівництва фундаментів, стін, стельових перекриттів. Особливу роль в таких будівлях грають бетонні колони. Вони служать надійною опорою для поверхів і балконів будівлі. Поєднання заліза і бетону не випадкове. Армування зробить бетонну конструкцію максимально міцною, запобіжить передчасне подрібнення бетону. Ми пропонуємо якісне армування залізобетонних будівель, зведення колон, монтаж бетонних перекриттів. Монтаж залізобетонних конструкцій не займає багато часу, при цьому будівля виходить міцною і довговічною. Команда наших фахівців виробляє всі монтажні роботи якісно і швидко.