Фундаменти

Будівництво фундаменту


Надійність будь-якої будівлі багато в чому залежить від фундаменту. Неправильний розрахунок при будівництві фундаменту може привести до катастрофічних наслідків. Правильний, професійний розрахунок при будівництві фундаменту – запорука міцної і безпечного будівлі.
Технологія будівництва фундаменту включає в себе такі етапи, як: геологічний аналіз грунту, підготовка основи під фундамент, підготовка і ущільнення грунту, армування майбутньої бетонної конструкції, збірка опалубки, безпосередньо бетонування або збору фундаменту, гідроізоляція конструкції. Недотримання технології при будівництві може привести до небажаних наслідків у майбутньому. На етапі підготовки основи під фундамент проводиться геологічний аналіз грунту, який визначає структуру і несучу здатність земельної ділянки. Слабкі ділянки грунту знімаються, створюється подушка для майбутнього будівництва. Проводиться планування ділянки майбутнього фундаменту з урахуванням зливової каналізації, водовідвідних ухилів і дренажних систем. Потім проводиться ущільнення і трамбування грунту до необхідної щільності, відсипання щебенем різних фракцій. Якщо будівельні матеріали, що використовуються при будівництві фундаменту, не відповідають вимогам проекту, несуча здатність фундаменту порушується. Тому, при плануванні будівництва, всі розрахунки повинні проводитися професіоналами.
Монолітний фундамент – ідеальне рішення при будівництві на нестабільному ґрунті. Такий фундамент дуже міцний і витримує великі навантаження. Рекомендують такий тип фундаменту і при будівництві на ділянках, де високий рівень грунтових вод.
Збірний фундамент – будівництво фундаменту відбувається швидше, ніж при монолітному варіанті. На якість фундаменту впливає якість будівельних матеріалів, використовуваних для будівництва фундаменту і професіоналізм будівельників.
Наші фахівці допоможуть вам визначити, який саме тип фундаменту найбільш оптимальний для вашого будівництва. Наша команда професіоналів зробить всі необхідні розрахунки, з урахуванням технології будівництва фундаменту конкретно у вашому випадку. Будівельники можуть швидко і якісно побудувати фундамент, виконати монтажні роботи. З нами фундамент вашого будинку буде надійним і залишиться міцним багато років. Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані будівельні матеріали.