Підлоги

Будування підлог


Підлоги є важливою і невід’ємною частиною будь-якого приміщення. Підлога в виробничому приміщенні повинна відповідати технічним вимогам, бути якісною і безпечною одночасно. Підлога в виробничому приміщенні повинна бути простою в експлуатації і обслуговуванні, не виділяти запаху, не створювати пилу, бути стійкою до ударів і вібрацій, не проводити електрику.
На сьогоднішній день технологія наливної підлоги надійно зарекомендувала себе в питанні будівництва підлог виробничих приміщень.
Особливості полягають в:
1. Велика міцність. У виробничому приміщенні потрібно не просто побудувати підлогу, потрібно побудувати дуже міцну, щоб могла витримувати великі навантаження.
2. Стійкість не тільки до води, але і до різних масел, мастил, палива, хімікатів. Всі ці речовини повинні легко змиватися з поверхні підлоги і практично не залишати слідів.
3. Збалансований полімерний склад дозволяє нам побудувати підлогу, стійку до механічних пошкоджень. Іншими словами, побити, витерти або витоптати така підлогу вкрай складно.
4. Простий ремонт підлоги. Якщо все ж стать отримала механічне пошкодження, усунути проблему дуже просто.
5. Еластичність заливальної суміші дозволяє підлозі витримувати вібрації від працюючого устаткування або руху важкого транспорту по поверхні підлоги. Такий склад мінімізує ймовірність утворення тріщин і вибоїн на поверхні підлоги.
6. Висока стійкість підлоги до високих і низьких температур.
7. При будівництві підлог ми використовуємо спеціальні суміші, які дозволяють користуватися підлогою через короткий проміжок часу після будівництва.
Існують і інші варіанти підлог для виробничих приміщень. Наші фахівці допоможуть вам вибрати матеріал, використання якого при будівництві статі буде максимально відповідати експлуатаційним вимогам приміщення. Підлоги в виробничому приміщенні можуть бути одношаровими, багатошаровими, армованими або неармованими. Вирішальну роль у виборі матеріалу для будівництва статі грає призначення приміщення. Але, які б вимоги ви не пред’являли до підлоги, наша команда професійних будівельників втілить всі ваші ідеї в життя і побудує для вас надійну підлогу, яка виправдає ваші очікування.